Çim Tel Örgü

ÇİM TEL ÖRGÜ

Çim tel örgü ile hem bahçenizde hem de açık alanlarda çok dekoratif ortamlar yaratmanız mümkündür. Bahçelerde genel olarak daha kaliteli vakit geçirmek için dekorasyonlara başvurulmaktadır. İşte tam da bu noktada çim çitler devreye girmektedir.

Sadece açık alanlarda değil, son dönemlerde kapalı alanlarda da çim çitler kullanılmaya başlanmıştır. Çim çitlerin farklı modelleri ve tasarımları bulunmaktadır. Yaptırmak istediğiniz alanın genel görünümünü göz önünde bulundurarak model seçimi yapabilirsiniz.

Çim çitler genel olarak doğal bir görünüm sunmak, doğayla iç içe bir izlenim yaratmak için yaptırılmaktadır. Bu nedenle de renkleri yeşil olarak tercih edilmektedir. Ancak farklı bir renk tercihiniz olduğunda da bunu belirtebilirsiniz.

 • Siyah,
 • Kırmızı,
 • Sarı

Gibi renkler de çim çitler yaptırılırken tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Ankara Çim Tel Örgü

Ankara çim çit montajı
Ankara çim çit montajı

Ankara çim tel örgü genel olarak kaliteli firmalar tarafından üretilmektedir. Kaliteli bir firmayla anlaşma sağladığınızda, sürecin oldukça kusursuz bir şekilde ilerlediğini siz de fark edeceksiniz.

Yaptırdığınız çim çitler, huzur dolu bir ortam yaratmanın yanında yüksek düzeyde mahremiyet sağlamaktadır. Bahçenizin farklı biri tarafından görünmesine engel olan bir yapısı vardır. Ekstra güvenlik sağlamak istediğinizde, suni çimlerin arasına kamera da yerleştirebilirsiniz. Böylece bahçenize güvenliği de sağlamış olursunuz.

Çim çitler süsleme yapmak için balkonlarda da sık sık tercih edilmektedir. Balkonunuzda veya bahçenizde betonlardan sıkıldıysanız, başvuracağınız en etkili yöntemlerden biridir. Yaptırmak istediğiniz çitin modellerinin de her zevke hitap eden modeller olduğunu söyleyebiliriz.

Yaşam alanlarınızı çok daha şık bir görünüme kavuştururken, çok yüksek ücretler ödemenize de gerek yoktur. Çim çitlerin fiyatları bütçe dostudur. Her zevke ve bütçeye hitap eden modeller olduğu için de kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın genel ölçüleri
 • Tercih ettiğiniz suni çimin kalitesi,
 • Çitin yüksekliği,
 • Zeminin yapısı,
 • Çim çitlerin rengi

Gibi her türlü unsurun fiyata etki ettiğini söyleyebiliriz. Oldukça dayanıklı ve kaliteli olan bu ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çim Tel Örgü Fiyatları

Çim tel örgü fiyatları, çim çitlerin avantaj sağlayan pek çok özelliği olmasına rağmen oldukça uygundur. Hemen sizlere bu özelliklerin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz.

 • Çim çitler hava durumundan etkilenmemektedir. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra aradan kaç mevsim geçerse geçsin, çitlerin ilk günkü görünümlerini koruduklarını fark edebilirsiniz.
 • Toprak zemin veya beton zemin ayrımı yapmadan her türlü zeminde uygulanabilmektedir. Aynı zamanda zemine monte ettikten sonra da söküp farklı bir yere takmanız da mümkündür.
 • Çim çitleri yaptırdıktan sonra bakım yapmanız gerekmemektedir. Toz tutmayan bir yapıları olduğu için, sık sık temizlemenize de gerek yoktur.
 • Çim çitlerin dilediğiniz renkte üretilmesini talep edebilirsiniz.

Çim çitlerin fiyatları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

More from the blog

Çim Tel Fiyatları

ÇİM TEL FİYATLARI Çim tel fiyatları, çim çit yaptırmak ve özel mülklerinde estetik bir ortam sağlamak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan biridir. Son dönemlerde...

Çim Panel Çit

ÇİM PANEL ÇİT Çim panel çit, paslanmaz yapıda olan tel sistemlerinin üzerine suni çim eklemesi yapılarak oluşturulan çit sistemleridir. Bazı durumlarda destekleyicilerle montaj edilirken bazı durumlarda...

Dekoratif Çim Çit Fiyatları

DEKORATİF ÇİM ÇİT FİYATLARI Dekoratif çim çit fiyatları yazıp kısa bir araştırma yaptığınızda, somut bir fiyat görmeniz mümkün değildir. Çünkü çim çitlerin fiyatları belirlenirken etkili...

Çim Tel Örgü Fiyatları

ÇİM TEL ÖRGÜ FİYATLARI Çim tel örgü fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlı olmalarının yanında oldukça işlevsel olan ürünlerdir. Yaşam alanlarınızda sizlere pek çok kolaylık sağlarlar. ...