Çim Tel Örgü Fiyatları

ÇİM TEL ÖRGÜ FİYATLARI

Çim tel örgü fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlı olmalarının yanında oldukça işlevsel olan ürünlerdir. Yaşam alanlarınızda sizlere pek çok kolaylık sağlarlar.

 • Kaliteli malzemelerden üretildikleri için oldukça dayanıklı olan ürünlerdir. Bu sebeple de uzun ömürlüdürler.
 • Yaşam alanlarınızda mahremiyet sağlama konusunda en çok güvenebileceğiniz ürünlerdir. Dışarıyla bağlantıyı tamamen keserek tam anlamıyla bir duvar görevi görürler.
 • Sadece şık bir görünüm sunmazlar. Aynı zamanda kaliteli oldukları için dışarıya karşı koruma da sağlamaktadırlar. Suni çimlerin arasına kamera yerleştirerek güvenliği üst düzeye çıkarmanız da mümkündür.

Pek çok avantaj sağlayan çitlere çok uygun ücretler ödeyerek ulaşabilirsiniz. Çim çit yaptırmak istediğinizde, dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Hemen size bu unsurların neler olduğundan bahsetmek isteriz.

Suni çimlere her an bakım yapmamak ve maliyet ayırmamak istiyorsanız kaliteli ürünler tercih etmelisiniz. Böylece dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz harika ürünlere sahip olma şansınız vardır. Diğer yandan çim çitler rulo halinde satılmaktadır. Sipariş verme aşamasında da genelde rulo olarak sipariş verilmektedir. Bu yüzden doğru bir şekilde ölçü almanız, bu noktada en önemli unsurlardan biridir.

Ankara Çim Tel Örgü Fiyatları

Ankara çim tel örgü fiyatları belirlenirken devreye giren bazı unsurlar vardır.

 • Çim çit yaptırmak için anlaşma sağladığınız firmanın fiyat politikası,
 • Firmanın indirim döneminde olup olmadığı,
 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın genel ölçüleri,
 • Seçtiğiniz suni çimin ne derece kaliteli olduğu,
 • Çit yaptırdığınız zeminin yapısı,
 • Yaptırdığınız çitin rengi

Gibi her türlü unsur, fiyat kısmında devreye girmektedir. Genel olarak çim çitler, yeşil bir görünüm sunmak, doğayla iç içe olmak için yaptırılmaktadır. Bu yüzden de en çok tercih edilen renk, yeşildir. Ancak farklı bir renk talebiniz olduğunda da bunu belirtebilirsiniz.

Çim çitler hem beton zeminlere hem de toprak zeminlere uyum sağlayan ürünlerdir. Bazı durumlarda duvar üstü çit olarak da adlandırılmaktadırlar. Zeminde herhangi bir sorun yoksa çok kısa bir süre içerisinde uygulaması da gerçekleşecektir.

Çim Çit Özellikleri

Çim çit metre fiyatları
Çim çit metre fiyatları

Çim tel örgü fiyatları denildiği zaman, akla gelen şeylerden bir diğeri de çitlerin özellikleridir. Çim çitlerin bu kadar çok özelliği öğrenen müşteriler direkt olarak sipariş vermektedir.

 • Çim çitlerin toz tutmayan harika bir yapısı vardır. Toz tutmadıkları için de kolay bir şekilde temizlenmektedirler.
 • Hava olaylarından etkilenmezler. Dört mevsim kullanım için uygun olan ürünlerdir.
 • Ateşle temas etmeleri gibi bir durum olduğunda alev almazlar. Sadece temas eden kısımda çok küçük bir hasar oluşur, o da kısa bir süre içerisinde giderilir.
 • Çitleri söküp farklı bir yere monte etmeniz durumunda zarar görmezler. Taşınma gibi durumlarda çitlerinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Çim çitleri yaptırdıktan sonra her anlamda avantaj elde edersiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

More from the blog

Çim Tel Fiyatları

ÇİM TEL FİYATLARI Çim tel fiyatları, çim çit yaptırmak ve özel mülklerinde estetik bir ortam sağlamak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan biridir. Son dönemlerde...

Çim Panel Çit

ÇİM PANEL ÇİT Çim panel çit, paslanmaz yapıda olan tel sistemlerinin üzerine suni çim eklemesi yapılarak oluşturulan çit sistemleridir. Bazı durumlarda destekleyicilerle montaj edilirken bazı durumlarda...

Dekoratif Çim Çit Fiyatları

DEKORATİF ÇİM ÇİT FİYATLARI Dekoratif çim çit fiyatları yazıp kısa bir araştırma yaptığınızda, somut bir fiyat görmeniz mümkün değildir. Çünkü çim çitlerin fiyatları belirlenirken etkili...

Çim Tel Örgü Fiyatları

ÇİM TEL ÖRGÜ FİYATLARI Çim tel örgü fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlı olmalarının yanında oldukça işlevsel olan ürünlerdir. Yaşam alanlarınızda sizlere pek çok kolaylık sağlarlar. ...