Çim Tel Metre Fiyatı

ÇİM TEL METRE FİYATI

Çim tel metre fiyatı, yaşam alanlarınıza sunmuş olduğu katkıyı düşündüğümüz zaman, oldukça uygundur.

Çim çitlerin fiyatı bütçe dostudur. Yaptırmak istediğiniz alana da pek çok fayda sağlayan ürünlerdir. İşlevsel olmalarının yanında uzun süreli kullanım için de uygun olduklarından, yoğun talep görmektedirler.

 • Evlerinizde,
 • Sitelerde,
 • Yol kenarlarında,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Otellerde,
 • Villalarda,
 • Spor sahalarında

Ve pek çok alanda sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür. Hem toprak zeminler için hem de beton zeminler için uygun olan ürünlerdir. Profesyonel bir firmayla anlaşma sağladığınız zaman, çitlerin montajının da oldukça kolay bir şekilde ilerleyeceğini göreceksiniz.

Alanda ölçü aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey, sipariş vermektir. Siparişinizi oluşturduktan sonra uzman kişiler, teknik ekipmanlar yardımıyla kurulumu gerçekleştirecektir.

Ankara Çim Tel Metre Fiyatı

Ankara çim çit fiyatları
Ankara çim çit fiyatları

Ankara çim tel metre fiyatı çok uygundur. Çitlerin fiyatlarını araştırmaya başladığınızda, siz de çok şaşıracaksınız.

Yaptırmak istediğiniz alanın genel yapısına göre değişkenlik gösteren pek çok model bulunmaktadır. Hangi modeli tercih ederseniz edin memnun kalacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Herhangi bir alanda veya bahçelerde dekorasyon sağlamak amacıyla en sık başvurulan ürünler arasında yer almaktadır.  Bahçelerde şık bir görünüm sağlamanın yanında koruma sağladıklarını da söyleyebiliriz. Halihazırda bulunan çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplanarak oluşturuldukları için, ekstra koruma sağlamaktadırlar.

Çitler genel olarak rulo halinde üretilmektedir. Rulo halinde üretilmeleri sebebiyle montajları da daha kolay olmaktadır. Çitlerin üretim aşamasında neden suni çim kullanıldığı da sıklıkla sorulmaktadır.

Suni çimler kaliteli ve dayanıklı olan ürünlerdir. Üretim aşamasında nitelikli malzemelerin kullanılması demek, çitlerinizin her an sararmadan yeşil kalması demektir. Yaz, kış demeden her an bahçenizde doğal bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır.

Çim Tel Metre Fiyatı Ne Kadar?

Çim tel metre fiyatı ne kadar yazıp kısa bir araştırma yaptığınız zaman, çit fiyatlarının aslında ne kadar uygun olduklarını göreceksiniz.

Bahçenizi oldukça şık bir görünüme kavuşturmak çok uygun ücretler ödeyerek mümkündür. Üstelik daha sonrasında da size herhangi bir zorluk da çıkmayacaktır. İşte tam da bu noktada çim çitlerin özelliklerinden sizlere bahsetmek istiyoruz.

 • Çim çitleri dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Yağmur, çamur veya kar çitlere herhangi bir zarar vermemektedir.
 • Çim çitler ateşle temas etmeleri durumunda alev almamaktadır. Temas eden noktada küçük bir hasar oluşmaktadır. O hasar da çok kısa bir sürede giderilmektedir.
 • Herhangi bir mülkünüze çim çit yaptırdıktan sonra sökmeniz gerektiğinde kolay bir şekilde sökebilirsiniz. Üstelik bu sökme aşamasında tekrardan montaj yaptığınızda da çitler herhangi bir zarar görmeyecektir.
 • Çitler genel olarak doğal bir görünüm sunmak için yeşil renkte yaptırılmaktadır. Ancak dilerseniz farklı bir renk talebinde de bulunabilirsiniz.

Çim çitler hakkında merak ettiğiniz her konuda bize danışmanız da mümkündür. İletişim bilgilerimiz her an açıktır.

More from the blog

Çim Tel Fiyatları

ÇİM TEL FİYATLARI Çim tel fiyatları, çim çit yaptırmak ve özel mülklerinde estetik bir ortam sağlamak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan biridir. Son dönemlerde...

Çim Panel Çit

ÇİM PANEL ÇİT Çim panel çit, paslanmaz yapıda olan tel sistemlerinin üzerine suni çim eklemesi yapılarak oluşturulan çit sistemleridir. Bazı durumlarda destekleyicilerle montaj edilirken bazı durumlarda...

Dekoratif Çim Çit Fiyatları

DEKORATİF ÇİM ÇİT FİYATLARI Dekoratif çim çit fiyatları yazıp kısa bir araştırma yaptığınızda, somut bir fiyat görmeniz mümkün değildir. Çünkü çim çitlerin fiyatları belirlenirken etkili...

Çim Tel Örgü Fiyatları

ÇİM TEL ÖRGÜ FİYATLARI Çim tel örgü fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlı olmalarının yanında oldukça işlevsel olan ürünlerdir. Yaşam alanlarınızda sizlere pek çok kolaylık sağlarlar. ...