Çim Çit Panel

ÇİM ÇİT PANEL

Çim çit panel ile hem bahçelerinizin hem de her türlü açık alanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bahçelerde genelde sevdiklerimizle beraber vakit geçirmek için dekoratif ortamlar oluşturmak isteriz. İşte tam da bu noktada çim çitler devreye girmektedir.

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen çim çitler, yüksek düzeyde mahremiyet sağlayan ürünlerdir. Yaptırdığınız herhangi bir alanda kendi tarzınızı da yansıtmanız mümkündür.

Çitlerin farklı modelleri bulunduğu için bahçenizle uyumlu olan bir model seçimi de yapabilirsiniz. Aklınıza takılan bir şey olduğunda firmamızdan da destek almanız mümkündür.

Çim çitler son dönemlerde bahçe dekorasyonu için çok fazla talep gören ürünler arasındadır. Dilerseniz balkonlarınıza da yaptırabilir ve korunaklı alanlar oluşturabilirsiniz. Çim çitler, hazırda bulunan çitlerin üzerine suni çim eklemesi yapılarak oluşturuldukları için oldukça sağlam ve dayanıklıdırlar.

Duvarların yüzeyine ve herhangi bir zemine de kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Montaj aşaması da oldukça kolaydır. Alanında uzman olan biriyle iletişime geçerek çok kısa bir süre içerisinde çit yaptırabilirsiniz.

Ankara Çim Çit Panel

Çim çit metre fiyatları
Çim çit metre fiyatları

Ankara çim çit panel modelleri arasında herkesin zevkine uygun olan farklı tasarımlar mevcuttur.

 • Evlerinizde,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Halı sahalarda,
 • Çok amaçlı sahalarda,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde

Ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanmanız mümkündür. Rahat bir kullanım sağlamasının yanında kolay bir şekilde sökebilir tekrardan takabilirsiniz. Bu söküp tekrardan çıkarılma aşamasında da herhangi bir zarar görmeleri söz konusu değildir.

Çim çit ölçülerini doğru bir şekilde aldıktan sonra sipariş verebilirsiniz. Genel olarak rulolar halinde üretilen çitler yaptırdığınız alanda çok fayda sağlayacaktır. Her an yeşil bir görünüm sunan çitlerin gerçeğe oldukça yakın olduğunu da ayrıca eklemek isteriz. Kendinizi her an doğayla iç içe, huzur içinde hissetmeniz mümkündür.

Yapay çim olduğu için sık sık sulamanıza veya düzenli aralıklarla budama yapmanıza, yaptırdıktan sonra bakımına her an zaman ayırmanıza da gerek yoktur. Toz tutmayan harika bir yapıları vardır. Size her anlamda kolaylık sağlayacaktır.

Panel Çim Çit Fiyatları

Ankara çim çit üretimi
Ankara çim çit üretimi

Çim çit panel fiyatlarını belirleyen unsurların en önemlisi çitlerin üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesidir. Kaliteli bir suni çim kullanılması;

 • Çitlerin her an ilk gün yaptırdığınız gibi canlı görünmesi
 • Ekstra maliyetler çıkarmaması,
 • Toz tutmaması,
 • Ateşle temas ettiğinde alev almaması,
 • Kolay bir şekilde montaj edilmesi

Anlamına gelmektedir. Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü de çit fiyatlarına etki etmektedir. Balkonunuza çim çit yaptırdığınız zaman ödeyeceğiniz ücretle büyük bir halı sahaya çit yaptırdığınızda ödeyeceğiniz ücret aynı olmayacaktır.

Çim çit yaptırmadan önce doğru bir ölçü almanız ve alanında uzman olan birine çitlerinizi monte ettirmeniz size çok uzun yıllar kullanım olanağı sunacaktır. Çim çitler ve fiyatları hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

More from the blog

Ostim Çim Çit

Ostim Çim Çitleri: Estetik ve Fonksiyonelliğin Buluştuğu Nokta Günümüzde peyzaj düzenlemeleri, bahçe tasarımları ve çevre estetiği giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, çim çitler...

Ankara Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor

Ankara'da Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak, büyük bir nüfusa ve yoğun bir şehir...

Çim Çitler

Çim Çitler Çim çitler, bahçeler, parklar ve peyzaj alanları gibi açık hava alanlarının çevrelemesi için popüler bir seçenektir. Doğal çimlerin yanı sıra, yapay çimler de...

Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri

  Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri Bahçenizi çevrelemek için birçok seçenek vardır, ancak en yaygın olanları çit bitkileri ve çim çitlerdir. Her ikisi...
Open chat
1
Ankara çim çit'e hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?