Bahçe Çim Çit

BAHÇE ÇİM ÇİT

Bahçe çim çit yaptırıldığı alanda duvar görevinde olan, mahremiyet sağlayan ve şık bir görünüm sunan bir çit modelidir.

Üretim aşamasında yapay çim kullanılmaktadır. Doğal çimler;

 • Her mevsim yeşil kalamazlar.
 • Hava koşullarından etkilenirler.
 • Alev almaya karşı dayanıklı değillerdir.

Bu sebeple de suni çimler tercih edilmektedir. Oksitlenmeyi önleyen çit sistemlerinin üzerine kaplanarak oluşturulduğu için çok dayanıklı bir yapıları vardır. Yaptırdığınız çim çitlerde ekstra güvenlik sağlamak için çimlerin arasına minik kameralar da yerleştirebilirsiniz. Böylece güvenliği daha yüksek bir seviyeye çıkarmış olursunuz.

Ankara Bahçe Çim Çit

bahçe çim çit fiyatları
bahçe çim çit fiyatları

Ankara bahçe çim çit oldukça kolay bir şekilde monte edilmektedir. Uzman bir firma tarafından ilk yapılacak olan şey, zeminin çitler için hazır bir konuma getirilmesidir.

Beton yapıda olan bir zemine monte edilmek istendiğinde, betona delik açarak sürece başlamanız mümkündür. Toprak bir zemin tercih ediyorsanız da direkleri yerleştirmek için kazı yapmanız gerekmektedir.

Kazdığınız alanlara direkleri yerleştirmek bir sonraki aşamadır. Bu noktada özel ekipmanlar kullanmanız gerekmektedir. Toprak zeminlerde sağlamlık için beton dökme işlemi de yapılmaktadır.

En son aşamada ise rulo halinde üretile çim çitler yerleştirilmektedir. Çim çitler genel olarak 10 metrelik rulolar halinde üretilir. Bu da montaj aşamasında oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Bahçe İçin Çim Çiti

Ankara çim çit
Ankara çim çit

Bahçe çim çit yaptırdığınız zaman, çok fazla avantaj elde edersiniz. Öncelikle yaptırdığınız alanın görünümü oldukça şık bir hale gelecektir. Bunun yanında;

 • Çitlerin üretim aşamasında çevreyle uyumlu olan, geri dönüştürülen ürünler kullanılmaktadır.
 • UV korumalıdırlar. Güneşin zararlı ışınları çitlere zarar vermemektedir.
 • Dilediğiniz renkte üretilmesini talep edebilirsiniz.
 • Dört mevsim boyunca kullanım için uygundur.
 • Ateşle temas ettiğinde, alev almamaktadır. Sadece temas edilen yerde ufak bir hasar oluşur, o da kolay bir şekilde onarılır.
 • Oldukça dayanıklı bir yapısı vardır.
 • Bakımı için herhangi bir maliyet ayırmanıza gerek yoktur.
 • Doğal bir görünüm sunar.
 • Her türlü zemine uyum sağlayabilen harika bir yapısı vardır.

Çim çit yaptırdığınıza asla pişman olmazsınız. Sizlere her anlamda pek çok kolaylık sağlayacak olan bir üründür.

Bahçe Çim Çiti Fiyatları

Bahçe çim çiti fiyatları da gayet uygundur. Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, bütçenizi sarsmayacak gayet uygun ücretler ödersiniz.

 • Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Üretim aşamasında kullanılan suni çimin kalitesi,
 • Çit yaptırmak için çalıştığınız firma,

Gibi unsurlar fiyatların belirlenme aşamasında etkilidir. Üretim aşamasında kaliteli bir suni çim kullanıldığı zaman, aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerin renginde herhangi bir solma, sararma olmayacaktır. Hava olaylarından etkilenmeyen harika bir çite sahip olabilirsiniz.

Mahremiyet sağlayan bir ürün olduğu için, özellikle de bahçelerinizde sevdiklerinizle rahatça vakit geçirebilirsiniz. Bir an önce bu harika çit sistemlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır.

More from the blog

Ostim Çim Çit

Ostim Çim Çitleri: Estetik ve Fonksiyonelliğin Buluştuğu Nokta Günümüzde peyzaj düzenlemeleri, bahçe tasarımları ve çevre estetiği giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, çim çitler...

Ankara Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor

Ankara'da Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak, büyük bir nüfusa ve yoğun bir şehir...

Çim Çitler

Çim Çitler Çim çitler, bahçeler, parklar ve peyzaj alanları gibi açık hava alanlarının çevrelemesi için popüler bir seçenektir. Doğal çimlerin yanı sıra, yapay çimler de...

Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri

  Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri Bahçenizi çevrelemek için birçok seçenek vardır, ancak en yaygın olanları çit bitkileri ve çim çitlerdir. Her ikisi...
Open chat
1
Ankara çim çit'e hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?