Çim Çit Fiyatları

ANKARA ÇİM ÇİT FİYATLARI

Ankara çim çit fiyatları ne kadardır? Çim çit nedir? Çim çitlerin ne gibi özellikleri ve avantajları vardır? Çim çitleri nerelerde kullanabiliriz? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek için bu yazımızı hazırladık.

Panel çit sistemlerinin sistematik olan muazzam bir yapısı vardır. Bu muazzam yapı üzerine herhangi bir şekilde oksitlenmeyen, paslanmayan bir suni çim yerleştirildiği zaman ortaya çim çitler çıkmaktadır. Çim çitlerin tam anlamıyla güvenlik sağlayıp sağlamadığı adı altında farklı görüşler vardır. Panel çit sistemlerinin üzerine bir de suni çim kaplanması, tel sistemlerini ekstra dayanıklı olan bir hale getirmektedir.

Güvenliğinizi sağlamak, kendinize mahremiyetin olduğu bir ortam yaratmak, bahçenize inanılmaz estetik bir görüntü sağlamak isterseniz, çim çitler sizin için en uygun olan tercih olacaktır diyebiliriz.

Çim çitler,

 • Yanmazlar,
 • Zamanla renklerinde bir solma olmaz,
 • Paslanmazlar,
 • Oksitlenmezler,
 • Hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmezler,

Bu da yaptırmanız için gerekli olan bazı sebepler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Genel olarak müşterilerimiz tarafından duvar zemininin üzerine tercih edilmektedir. Sadece duvar değil hemen hemen her yere çim çit yaptırmanız  mümkündür. Zaman geçtikçe estetik bir görünüm sağlama konusunda da değişiklikler olabilmektedir. Özellikle günümüzde sık kullanılan bir ürün olduğunu söylememiz gayet mümkündür.

Ankara çim çit fiyatları hakkında bir araştırma yaptığınız zaman pek çok kişinin bu ürünü tercih ettiğini siz de göreceksiniz. Doğal bir görünüm elde etmek isteyen hemen herkesin başvurduğu bir yöntem olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Çim çit denildiğinde akla ilk olarak yeşil rengin geldiğinin farkındayız. Ancak farklı renklerde çim çitler talep eden pek çok müşterimiz de vardır. Dilerseniz gri, dilerseniz sarı dilerseniz de farklı herhangi bir renk tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış olan bir durumdur.

Çim Çitler ve Çitlerin Kullanım Alanları

Ankara çim çit
Ankara çim çit

Aklınıza gelebilecek hemen her yerde çim çitleri kullanabilirsiniz. Kullanım alanı açısından oldukça fazla seçenek sunan, gayet kaliteli bir tel modelidir.

 • Binalarınızda,
 • Sitelerinizde,
 • Villalarınızda,
 • Spor sahalarında,
 • Otellerde,
 • Çöp konteynırlarında dekoratif bir görünüm için,
 • Kreşlerde,
 • Oyun alanlarında,
 • Okullarda,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda,
 • Yüzme havuzlarının etrafını çevirmek amacıyla,
 • Kafelerde

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yerde gönül rahatlığıyla tercihe de bir yapıları vardır. Muhteşem yapıları sayesinde her türlü zemine de ayak uydurmaları söz konusu olmaktadır. Tercihinizi toprak olan bir zeminden yana da kullanabilirsiniz, beton olan bir zemin de tercih edebilirsiniz. Tamamen size kalmış olan bir tercihtir.

Çim Çit Yaptıranlar Ne Gibi Avantajlar Elde Etmektedir?

Ankara çim çit fiyatları yazıp arattığınızda çim çitlerin sizlere pek çok avantaj sağlayacağıyla da karşılaşacaksınız. Henüz aklınızda tam anlamıyla yaptırmak yoksa bile, bu avantajları gördükten sonra kesin kararınızı vereceğinizden neredeyse eminiz.

Yapılarında UV koruması bulunmaktadır. Bu sebeple de güneşin zararlı ışınlarından etkilenmeleri söz konusu olmamaktadır. Güneş, yaptırdıktan sonra zamanla çitlerin rengini soldurur diye düşünen müşterilerimiz için öncelikle bunu belirtmek isteriz.

Sadece güneşten değil, farklı bir hava durumundan da etkilenmez. En ufak bir yağmurda veya rüzgar çıktığında her anlamda sağlam bir yapıda olan çim çitlerle karşılaşacaksınız. Fiyat konusunda da uzun uzun düşünmenizi gerektiren bir durum yoktur. Çok uygun fiyatlarla, yaptırmak istediğiniz arazinize çim çit yaptırabilirsiniz.

Panel çitlerin üzerinin suni çim ile kaplanması ve aralıkların da ekstra küçük bir hale gelmesi sebebiyle sizlere yüksek düzeyde bir mahremiyet sağlanması söz konusu olmaktadır. Sadece dış mekan olarak düşünmeyin, iç mekanlarda da estetik bir görünüm elde etmek için, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Yaptırdığınız zaman oldukça canlı olan bir yeşil renkte olacaktır. Aradan oldukça fazla zaman geçtiğinde de canlı rengini koruyacağını göreceksiniz. Renginde herhangi bir solma gibi bir durum olması söz konusu bile değildir.

Yaptırmaya karar verdikten sonra bu avantajları da duyduktan sonra bir an önce yaptırmak isteyeceksiniz. Böylece en azından 15 yıl boyunca kullanabileceğiniz bir modelde tel sistemi, bahçenizde yerini almış olacaktır.

Temizlenme kısmına geldiğimizde toz tutmadığını da söylemiştik. Bu da size artı bir avantaj katacak olan bir durumdur. Her anlamda avantajlı bir konumda olacaksınız. Farklı bir konuda görüşmek veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara çim çit fiyatları-Ankara çim çit üreticileri-Ankara çim çit-Ostim çim çit-Ostim çim çit üreticileri-Ostim çim çit fiyatları-Ankara çim çit montajı-Uygun fiyatlı çim çit-Ankara çim tel-Ankara çimli tel-Ankara çim tel fiyatları-Ankara çimli tel fiyatları-Online çim çit satışı-Çim çit kapına gelsin-çim çit satış-çim çit sipariş

More from the blog

Ostim Çim Çit

Ostim Çim Çitleri: Estetik ve Fonksiyonelliğin Buluştuğu Nokta Günümüzde peyzaj düzenlemeleri, bahçe tasarımları ve çevre estetiği giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, çim çitler...

Ankara Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor

Ankara'da Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak, büyük bir nüfusa ve yoğun bir şehir...

Çim Çitler

Çim Çitler Çim çitler, bahçeler, parklar ve peyzaj alanları gibi açık hava alanlarının çevrelemesi için popüler bir seçenektir. Doğal çimlerin yanı sıra, yapay çimler de...

Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri

  Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri Bahçenizi çevrelemek için birçok seçenek vardır, ancak en yaygın olanları çit bitkileri ve çim çitlerdir. Her ikisi...
Open chat
1
Ankara çim çit'e hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?