Çim Çit Fabrikası

ANKARA ÇİM ÇİT FABRİKASI

Ankara Çim çit fabrikası yazdığınız zaman pek çok firmayla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle de son zamanlarda çim çitlere olan talep hızlı bir şekilde artış gösterdiği için firmalar da buna paralel şekilde artmıştır.

Çim çit yaptırmak genelde şık bir görünüm sağlamak içindir. Ancak çim çitlerin yüksek düzeyde koruma sağladığını da söyleyebiliriz. Peki bu nasıl gerçekleşmektedir? Halihazırda bulunan çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplanması ile oluşturulan çim çitler ekstra sağlam bir yapıda olmaktadır. Üstelik çimlerin arasına kamera da yerleştirebilir, güvenliği daha üst bir seviyeye çekebilirsiniz.

Çim çitler genelde doğal bir görünüm elde etmek amacıyla yeşil renkte tercih edilmektedir. Ancak dilerseniz kırmızı, siyah gibi farklı renklerde de çit yaptırmanız oldukça mümkündür.

Çim Çitlerin Yapım Aşamasında Neden Suni Çim Tercih Edilir?

Ankara çim çit
Ankara çim çit

Ankara Çim çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman çitlerin doğal çimlerden değil de suni çimlerden oluştuklarını göreceksiniz. Peki neden suni çim kullanılır?

Yaptırmış olduğunuz çitlerde suni çim değil de doğal bir çim kullandığınız zaman sürekli çitlerinize zaman ayırmanız gerekecektir. Çitlerinizi sık sık sulamanız, her an bakım yapmanız gerekecektir. Bu da çitlerinizle her an meşgul olmanız anlamına gelmektedir. Diğer yandan yoğun bir işte çalıştığınızı düşünelim. Zaten doğayla iç içe olmak için yaptırdığınız çitlerinizle her an uğraşmak ve daha da yorulmak ister misiniz? Biz de istemezsiniz diye düşünüyoruz.

Aynı zamanda doğal çimlerin dört mevsim boyunca yeşil kalmasını sağlamanız mümkün değildir. Suni çimlerle ise bu oldukça mümkündür. Bu sebeple de çitlerin üretim aşamasında suni çimler kullanılmaktadır. Bu size sağlanmış olan büyük bir avantajdır diyebiliriz.

Çim Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Ankara Çim çit fabrikası yazdığınız zaman çim çitlerin pek çok yerde kullanıldığını siz de göreceksiniz. Hem beton zeminlere hem de toprak zeminlere uyum sağlayabilen bir yapısı olması da kullanım alanlarının artmasında oldukça etkilidir.

 • Çöp konteynırlarında,
 • Halı sahalarda,
 • Çok amaçlı sahalarda,
 • Parklarda,
 • Bahçelerde,
 • Okullarda,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde,
 • İş yerlerinde

Ve daha pek çok yerde çim çitlerin kullanımı mümkündür. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra taşınmanız gereken bir durum olduğu zaman çitlerinizi kolaylıkla sökebilir ve yeni taşındığınız yere götürebilirsiniz. Üstelik bu söküp tekrardan takma sürecinde de çitlerinizin herhangi bir zarar görmeyeceğini de belirtmek istiyoruz.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Ankara çim çit üretimi
Ankara çim çit üretimi

Ankara Çim çit fabrikası sizlere kaliteli çimler sunarak pek çok avantaj sağlamaktadır. Online çim çit siparişi verdikten sonra çitleriniz çok kısa bir süre içerisinde evinize ulaşacaktır. Daha sonrasında da hızlı bir şekilde kurulumları sağlanacaktır. Çitlerin kurulum aşamasında işinde uzman olan kişilerden yardım almanız, daha sonrasında sorun yaşamanıza da engel olacaktır.

Oldukça avantajlı olan çim çitlerin pek çok özelliği vardır. Peki bu özellikler nelerdir? Hemen sizlere bu özellikler hakkında bilgi verelim.

Çim çitler genel olarak 10 metrelik rulolar halinde üretilmektedir. Bu şekilde üretildikleri için de kurulumları çok daha kolay olmaktadır. Diğer yandan çim çitlerin hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmediklerini de söylemek isteriz. Hava nasıl olursa olsun, çitleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir. Çitler UV korumalı yapıda oldukları için güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmeleri söz konusu değildir.

Çitlerin üretim aşamasında galvaniz kullanıldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizde bir paslanma, aşınma ve oksitlenme olmayacaktır. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra kolay bir şekilde sökebilir ve farklı bir yere monte edebilirsiniz.

Çim çitlerin en önemli özelliklerinden biri de çitlerin ateşle temas etmesi durumunda alev almamasıdır. Bu oldukça önemli bir özelliktir. Siz evde yokken evinizde bir yangın çıktığında, çim çitleriniz sayesinde yangının yayılmasının önüne geçilmiş olacaktır.

Çitleriniz size ve sevdiklerinize mahremiyet ortamı sağlamaktadır. Hepimiz bahçede vakit geçirmeyi severiz. Özellikle de son 2 yılda evlerimize tıkılı kaldığımızı düşünürsek, doğaya hasret olduğumuzu söyleyebiliriz. Sevdiklerinizle beraber bahçenize keyifle vakit geçirirken, mahremiyet içerisinde olduğunuzu düşünün. Bu avantaj sizlere çim çitler sayesinde sunulacaktır. Yaptırdıktan sonra çok fazla memnun kalacaksınız. Üstelik keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceksiniz.

Çim çitler hakkında merak ettiğiniz farklı bir konu varsa, iletişim numaralarımız üzerinden ve internet sitemizden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hepinize çok teşekkür ederiz.

Ankara çim çit
Ankara çim çit

Ankara çim çit-Ankara çim çit fiyatları-Ankara çim çit montajı

 

More from the blog

Ostim Çim Çit

Ostim Çim Çitleri: Estetik ve Fonksiyonelliğin Buluştuğu Nokta Günümüzde peyzaj düzenlemeleri, bahçe tasarımları ve çevre estetiği giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, çim çitler...

Ankara Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor

Ankara'da Çim Çit Montajı Yapan Firmaların Başında www.ankaracimcit.net Geliyor Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak, büyük bir nüfusa ve yoğun bir şehir...

Çim Çitler

Çim Çitler Çim çitler, bahçeler, parklar ve peyzaj alanları gibi açık hava alanlarının çevrelemesi için popüler bir seçenektir. Doğal çimlerin yanı sıra, yapay çimler de...

Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri

  Çit Bitkileri ve Çim Çitler: Farklı Bahçe Seçenekleri Bahçenizi çevrelemek için birçok seçenek vardır, ancak en yaygın olanları çit bitkileri ve çim çitlerdir. Her ikisi...
Open chat
1
Ankara çim çit'e hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?